Luottamushenkilöt

Samuli Vesioja

Valtuutettu, valtuustoryhmän pj, kunnanhallituksen jäsen, maakuntavaltuutettu, maakuntavaltuuston tarkastuslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

050 322 6876
samuli.k.vesioja@nullgmail.com

Marko Ojanen

Valtuutettu, kunnanhallituksen jäsen, sairaanhoitopiirin valtuuston jäsen

Yhteystiedot:

040 048 7864
marko.ojanen@nullsuomi24.fi

Jouni Huusko

Valtuutettu, teknisen lautakunnan vpj, kunnanhallituksen varajäsen, maakuntavaltuuston varajäsen

Yhteystiedot:

044 282 2551
jones.huusko@nullgmail.com

Emilia Tamminen

Valtuutettu, tarkastuslautakunnan vpj, Tavastian yhtymähallituksen jäsen

Yhteystiedot:

040 055 2280
tamminen.emilia1@nullgmail.com

Jani Pimiä

Valtuutettu, sivistyslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

050 449 9533
jani.pimia@nullgmail.com

Juha Salminen

Valtuutettu, sote-lautakunnan jäsen, valtuustoryhmän vpj, kunnanhallituksen varajäsen, sairaanhoitopiirin valtuuston varajäsen

Yhteystiedot:

040 521 9066
juza.salminen@nullgmail.com

Harri Aaltonen

Varavaltuutettu, teknisen lautakunnan varajäsen, Janakkalan veden varajäsen

Yhteystiedot:

046 923 2239
harri.aaltonen74@nullgmail.com

Matti Rytilahti

Varavaltuutettu, sivistyslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

044 967 4234
mattirytilahti@nullhotmail.com

Henna Viljava

Varavaltuutettu, sote-lautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

040 145 2212
henna.viljava@nullgmail.com

Mikko Toikka

Varavaltuutettu, lupajaoston varajäsen

Yhteystiedot:

045 678 8718
mikko.toikka@nullhotmail.com

Erja Poutiainen

Varavaltuutettu, Janakkalan asunnot oy hallituksen jäsen, teknisen lautakunnan varajäsen, Tavastia yhtymän varajäsen, sote-lautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

044 300 7772
erja.poutiainen@nullgmail.com

Markku Alen

Varavaltuutettu, lupajaoston jäsen

Yhteystiedot:

040 096 4932

Muut luottamushenkilöt