Luottamushenkilöt

Anita Ventola

Valtuutettu, maakuntavaltuuston jäsen

Yhteystiedot:

Puh. 050 535 7407
S-posti anitaventola@nullhotmail.com

Marko Ojanen

Valtuutettu, lupajaoston puheenjohtaja

Yhteystiedot:

Puh. 0400 487 864
S-posti marko.ojanen@nullsuomi24.fi

Samuli Vesioja

Valtuutettu, valtuustoryhmän puheenjohtaja, kunnanhallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Puh. 050 322 6876
S-posti samuli.k.vesioja@nullgmail.com

Jouni Huusko

1. varavaltuutettu, teknisen lautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Puh. 044 282 2551
S-posti jones.huusko@nullgmail.com

Marko Hettula

2. varavaltuutettu, sivistyslautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Puh. 0400 915 051
S-posti marko.hettula@vt-energia.fi

Jani Pimiä

3. varavaltuutettu

Yhteystiedot:

Puh. 050 4499 533
jani.pimia@nullgmail.com

Erja Poutiainen

Keskusvaalilautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Puh. 044 300 7772
S-posti erja.poutiainen@nullgmail.com

Jussi Koskinen

Pelastuslautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Puh. 0400 749 569
S-posti jusu.koskinen@nullgmail.com

Satu Huhtala

Janakkalan veden johtokunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Puh. 044 980 6013
S-posti satumhuhtala@nullhotmail.com

Riku Onttonen

Koulutuskuntayhtymä Tavastian yhtymäkokousedustaja

Yhteystiedot:

Puh. 040 046 5779
S-posti rikuonttonen@nullgmail.com

Petri Kesanto

Keskusvaalilautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Puh. 040 588 2346
S-posti petri.kesanto@nullelisanet.fi

Saija Prami

Lupajaoston varajäsen

Yhteystiedot:

Puh. 040 715 4258
S-posti saija-_@nullhotmail.com

Harri Aaltonen

Tarkastuslautakunnan jäsen